Među tih 19 igrača čak šestorica su nastupili na svih 15 odigranih utakmica (Lisjak, Budicin, Đalović, Švrljuga, Kreilach i Landeka), Štrok je nastupio na 14 utakmica, a u skupini onih sa najmanje nastupa su Čulina koji je ulazio u igru na 4 utakmice te Gerc i Ljubović koji su prikupili po 3 nastupa.
Za razliku od momčadi Rijeke koja je bez obzira na promjenu trenera zadržala standardnost, momčad Lokomotive u 15 odigranih kola doživljavala je najveće promjene jer je u igru ulazilo čak 29 igrača. Istina, među tih 29 su trojica koji su nastupili na samo jednoj utakmici (Mršić, Andronic i Cerovec) te još tri koji su na dvije utakmice ulazili u igru (Kramarić, Ščrbec i Picek), a najviše su igrali Pivarić koji je nastupio na svih 15 utakmica, Sopić i Peko na 14, Bule i Komorski na 13 te Maleš na 12 utakmica.
Šibenik je također puno mijenjao momčad jer je u igru na 15 utakmica ulazilo 28 igrača pri čemu čak petorica samo jedanput (Jordan, Jurić, Baković, Slavica i Gusić) te Bulat i Elez na samo dvije utakmice.
Među klubovima koji su u prvom dijelu prvenstva dali prilike većem broju igrača su i Dinamo, Hrvatski dragovoljac i Istra 1961 sa po 26 igrača te Hajduk i Osijek sa po 24 igrača.
Karlovac, Varaždin i Zagreb nalaze se u prosjeku lige jer su koristili usluge po 23 igrača, a ispod toga su Slaven Belupo i Split sa po 22 igrača.
Najbliži ostvarenju Rijeke su Cibalia, Inter-Zaprešić i Zadar: 21 igrač ulazio je u momčadi za ta tri kluba pri čemu su za Zadar čak trojica nastupila na samo jednoj utakmici (Gluić, Milin, Anić).
Izvor: 1.HNL
Podijeli na društvenim mrežama