Rijeka je nastavila niz poraza, Osijek je odnio bodove u utakmici u kojoj su gosti prikazali odličnu igru. Osijek je otvorio utakmicu udarcem Kleinheislera, kojega je Labrović ukrotio loptu uz manje poteškoće.

U sedmoj minuti odlična akcija Rijeke i asistencija Grgića za Obregona koji se sjurio sam prema golu. Ivušić je obranio udarac, a sudac je u međuvremenu označio zaleđe.

Osijek je sve više pritiskao, Žaper i Kleinheisler nisu iskoristili prilike, a udarac Lončara (24′) glavom Labrović je uhvatio na gol liniji.

Osijek je poveo u 25. minuti golom Hernandeza, ali gol je provjerom VAR-a poništen zbog zaleđa.

Gosti su poveli u 36. minuti. Mierez je uzeo loptu Galešiću i odigrao za Kleinheislera koji je uzvratio asistencijom, a Mierez je na Rujevici prekinuo post – 0:1.

Rijeka je u 41. minuti bila najbliže golu. Odličan ubačaj iz kuta, Djuričin je sjajno potegnuo iz voleja, ali vratnica je ovaj put spasila Osijek.

U 44. minuti nakon ubačaja Gržana s desne strane, Caktaš je poentirao udarcem glavom – 0:2.

Do kraja prvog dijela, u sudačkoj nadoknadi, Pavlović je ubacio, a Vlasenko ostao sam na drugoj vratnici. Udarac glavom nije bio precizan.

Rijeka je drugi dio otvorila pokušajima Obregona (50′) i Hodže (51′), ali rezultat se nije mijenjao. U 62. minuti nova lijepa akcija Osijeka, Caktaš je poentirao za 0:3.